- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Centrály a ovládače
- S klávesnicou
- ŠIFROVANÉ ZÁMKY DS-K1T805MBFWX Hikvision
ŠIFROVANÉ ZÁMKY DS-K1T805MBFWX Hikvision
- Kompletné špecifikácie
ŠIFROVANÉ ZÁMKY DS-K1T805MBFWX HikvisionNie je skladom341,57 EUR277,70 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podpora kariet: 13.56 MHz S50 ; Čítacia vzdialenosť kariet: 0 ... 4 cm ; Zabudovaná čítačka papilárnych línií; Zabudovaná klávesnica; Komunikácia: Wiegand 34/26, RS-485, Port Ethernet 10/100 Mb/s, Modu Wi-Fi, Modu Bluetooth ; Vybrané vlastnosti: Počet výstupov relé : 1 ks. NO/NC, 10 000 indexovaných užívateľov, Pamäť 3000 vzorov papilárnych línií, Identifikácia: odtlačok prsta a/alebo RFID a/alebo PIN, Identifikácia pomocou zariadenia bluetooth s aplikáciou HikCentral Access Control, Výstup alarmu, Vstupy alarmu : 2 ks. ; Kryt: Hliník + Samozhasnuteľný plast ABS - Vandaluvzdorný kryt (IK08) ;
| Podpora kariet: | 13.56 MHz S50 |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | 0 ... 4 cm |
| Zabudovaná čítačka papilárnych línií: | ![]() |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Komunikácia: | |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Maximálny odber prúdu: | 1 A |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP65 |
| Kryt: | Hliník + Samozhasnuteľný plast ABS - Vandaluvzdorný kryt (IK08) |
| Farba: | Šedý |
| Hmotnosť: | 0.26 kg |
| Rozmery: | 177 x 58 x 29 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302920251 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






