- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Centrály a ovládače
- S klávesnicou
- ŠIFROVANÉ ZÁMKY DS-K1T808EFWX-B/S Hikvision
ŠIFROVANÉ ZÁMKY DS-K1T808EFWX-B/S Hikvision
- Kompletné špecifikácie
ŠIFROVANÉ ZÁMKY DS-K1T808EFWX-B/S HikvisionSkladom313,78 EUR255,11 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podpora kariet: Unique EM 125kHz ; Čítacia vzdialenosť kariet: 0 ... 5 cm ; Zabudovaná čítačka papilárnych línií; Čítačka kódov QR; Zabudovaná klávesnica; Komunikácia: Wiegand 34/26, RS-485, Port Ethernet 10/100 Mb/s, Modul Wi-Fi ; Vybrané vlastnosti: Počet výstupov relé : 1 ks. NO/NC, História 100 000 udalostí, Podpora až 3000 otlačkov prstov, Identifikácia: odtlačok prsta a/alebo RFID a/alebo PIN, ; Kryt: Plast ;
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | 0 ... 5 cm |
| Zabudovaná čítačka papilárnych línií: | ![]() |
| Čítačka kódov QR: | ![]() |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Komunikácia: | |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Napájanie: | |
| Maximálny odber prúdu: | 0.5 A |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 0 ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | ![]() |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.32 kg |
| Rozmery: | 211 x 77 x 52 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302923180 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






