- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Šifrové zámky
- S klávesnicou
- ŠIFROVANÉ ZÁMKY DS-K1T809MWX Hikvision
ŠIFROVANÉ ZÁMKY DS-K1T809MWX Hikvision
- Kompletné špecifikácie
ŠIFROVANÉ ZÁMKY DS-K1T809MWX HikvisionNie je skladom121,65 EUR98,91 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Externá, autonómna šifrová zámka s čítačkou RFID; Podpora kariet: 13.56 MHz S50 ; Čítacia vzdialenosť kariet: 3 cm ; Zabudovaná klávesnica; Komunikácia: Wiegand 34/26 ; Tlačidlo zvonku dverí; Vybrané vlastnosti: Počet výstupov relé : 1 ks. NO/NC, 1000 indexovaných užívateľov, Pamäť 5000 kariet RFID, Identifikácia: Karta a/alebo PIN, Výstup alarmu ; Index of Protection: IP65 ; Kryt: Kov ;
| Podpora kariet: | 13.56 MHz S50 |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | 3 cm |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Komunikácia: | Wiegand 34/26 |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Maximálny odber prúdu: | 1 A |
| Podpora mobilných telefónov: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 65 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 0 ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP65 |
| Kryt: | Kov |
| Farba: | Strieborný |
| Hmotnosť: | 0.24 kg |
| Rozmery: | 151 x 48 x 22 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302922158 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






