- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Šifrové zámky
- S klávesnicou
- ŠIFROVANÉ ZÁMKY SL2000B ROGER
ŠIFROVANÉ ZÁMKY SL2000B ROGER
- Kompletné špecifikácie
ŠIFROVANÉ ZÁMKY SL2000B ROGERSkladom58,46 EUR47,53 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zabudovaná klávesnica; Vybrané vlastnosti: Počet výstupov relé : 1, 55 indexovaných užívateľov, Identifikácia: PIN Dočasné uzamknutie - možnosť uzamknúť dvere na určitý čas po trojnásobnom zadaní nesprávneho kódu ; Kryt: Plast ;
| Podpora kariet: | ![]() |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | ![]() |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Komunikácia: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Napájanie: | 10 ... 15 V DC |
| Maximálny odber prúdu: | 25 mA (režim Standby) 60 mA (práca) |
| Zaťaženie reléových kontaktov: | 1.5 A / 30 V |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | 5 °C ... 40 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | ![]() |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Béžový |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| Rozmery: | 105 x 104 x 31 mm |
| Výrobca / Značka: | ROGER |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






