- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Šifrové zámky
- S klávesnicou
- ŠIFROVANÉ ZÁMKY ZS40B VIDOS
ŠIFROVANÉ ZÁMKY ZS40B VIDOS
- Kompletné špecifikácie
ŠIFROVANÉ ZÁMKY ZS40B VIDOSSkladom29,07 EUR23,63 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podpora kariet: Unique EM 125kHz ; Čítacia vzdialenosť kariet: ~ 5 cm ; Autonómna činnosť; Zabudovaná klávesnica; Komunikácia: Wiegand 26 ; Vybrané vlastnosti: Počet výstupov relé : 1, 2000 indexovaných užívateľov, Výstup alarmu ; Kryt: Umelá hmota (ABS) ;
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | ~ 5 cm |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Komunikácia: | Wiegand 26 |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC ± 10% |
| Maximálny odber prúdu: | 25 mA (režim Standby) 60 mA (práca) |
| Zaťaženie reléových kontaktov: | 1 A / 30 V |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP40 |
| Kryt: | Umelá hmota (ABS) |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.09 kg |
| Rozmery: | 82 x 92 x 21 mm |
| Výrobca / Značka: | VIDOS |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






