- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Šifrové zámky
- S klávesnicou
- ŠIFROVANÉ ZÁMKY ZS41 VIDOS
ŠIFROVANÉ ZÁMKY ZS41 VIDOS
- Kompletné špecifikácie
ŠIFROVANÉ ZÁMKY ZS41 VIDOSSkladom61,93 EUR50,35 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Externá, autonómna šifrová zámka s čítačkou RFID; Podpora kariet: Unique EM 125kHz ; Čítacia vzdialenosť kariet: max. 5 cm ; Zabudovaná klávesnica; Tlačidlo zvonku dverí; Komunikácia: Wiegand 26 ; Vybrané vlastnosti: 2000 indexovaných užívateľov ; Kryt: Zliatina hliníka ;
| Podpora kariet: | Unique EM 125kHz |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | max. 5 cm |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Komunikácia: | Wiegand 26 |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Maximálny odber prúdu: | 60 mA |
| Zaťaženie reléových kontaktov: | 1 A / 12 V |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP68 |
| Kryt: | Zliatina hliníka |
| Farba: | Strieborný / Čierny |
| Hmotnosť: | 0.539 kg |
| Rozmery: | 78 x 115 x 24 mm |
| Výrobca / Značka: | VIDOS |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






