- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Automatika vrát
- Faac
- Príslušenstvo k automatike
- SIGNALIZAČNÁ KONTROLKA ATLO-GL1 ATLO
SIGNALIZAČNÁ KONTROLKA ATLO-GL1 ATLO
- Kompletné špecifikácie
SIGNALIZAČNÁ KONTROLKA ATLO-GL1 ATLOSkladom18,73 EUR15,23 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zdroj svetla: Diódy LED ; Blikajúce svetlo; Napájanie: 12 ... 265 V AC/DC ; Vybrané vlastnosti: Built-in antenna ;
| Zdroj svetla: | Diódy LED |
| Blikajúce svetlo: | ![]() |
| Frekvencia blikania: | 1 Hz |
| Napájanie: | 12 ... 265 V AC/DC |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast |
| Index of Protection: | IP54 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.195 kg |
| Rozmery: | 153 x 117 x 48 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





