- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Automatika vrát
- Faac
- Príslušenstvo k automatike
- SIGNALIZAČNÁ KONTROLKA FAAC-XLED
SIGNALIZAČNÁ KONTROLKA FAAC-XLED
- Kompletné špecifikácie
SIGNALIZAČNÁ KONTROLKA FAAC-XLEDSkladom117,75 EUR95,74 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zdroj svetla: 40 ks. Diódy LED ; Blikajúce svetlo; Napájanie: 24 V AC/DC, 115 V AC, 230 V AC ; Vybrané vlastnosti: Vnútorná anténa 433, 868 MHz ;
| Zdroj svetla: | 40 ks. Diódy LED |
| Blikajúce svetlo: | ![]() |
| Napájanie: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast |
| Index of Protection: | IP54 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.34 kg |
| Rozmery: | 131 x 55 x 161 mm |
| Výrobca / Značka: | FAAC |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





