- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Automatika vrát
- Príslušenstvo k automatike
- SIGNALIZAČNÁ KONTROLKA GENIUS-GUARD VIDOS
SIGNALIZAČNÁ KONTROLKA GENIUS-GUARD VIDOS
- Kompletné špecifikácie
SIGNALIZAČNÁ KONTROLKA GENIUS-GUARD VIDOSSkladom75,65 EUR61,50 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zdroj svetla: Diódy LED ; Farba: Oranžový ; Blikajúce svetlo; Frekvencia blikania: 1 Hz ; Napájanie: 230 V AC ; Vybrané vlastnosti: Režim blikania alebo stále svetlo nastavenia jumperom ;
| Zdroj svetla: | Diódy LED |
| Farba: | Oranžový |
| Blikajúce svetlo: | ![]() |
| Frekvencia blikania: | 1 Hz |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Umelá hmota (PC) |
| Index of Protection: | IP54 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.17 kg |
| Rozmery: | Ø 90 x 125 mm |
| Výrobca / Značka: | VIDOS |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






