- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Vidos
- Domáce videotelefóny IPX
- STANOVIŠTE VRÁTNIKA M120-P Vidos IPX
STANOVIŠTE VRÁTNIKA M120-P Vidos IPX
- Kompletné špecifikácie
STANOVIŠTE VRÁTNIKA M120-P Vidos IPXSkladom601,41 EUR488,95 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompatibilita: Vidos IPX ; Tienenie: 7 " dotyková obrazovka ; Rozlíšenie: 1024 x 600 px ; Hlavné vlastnosti: Operačný systém Linux Obojsmerná komunikácia - Audio ; Napájanie: 12 V DC ;
| Kompatibilita: | Vidos IPX |
| Tienenie: | 7 " dotyková obrazovka TFT LCD |
| Rozlíšenie: | 1024 x 600 px |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 1.69 kg |
| Rozmery: | 326 x 206 x 30 mm (bez slúchadla) |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina |
| Výrobca / Značka: | VIDOS |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





