- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Hikvision
- Príslušenstvo
- STOLNÝ STOJAN DS-KAB6-D1 Hikvision
STOLNÝ STOJAN DS-KAB6-D1 Hikvision
- Kompletné špecifikácie
STOLNÝ STOJAN DS-KAB6-D1 HikvisionSkladom254,18 EUR206,65 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Materiál prevedenia: Nerezová oceľ ; Použitie: DS-K1T671, DS-K1T672, DS-K1T673, DS-K1T680, DS-K1TA70, DS-K1T341B, DS-K1T341A ;
| Materiál prevedenia: | Nerezová oceľ |
| Použitie: | DS-K1T671, DS-K1T672, DS-K1T673, DS-K1T680, DS-K1TA70, DS-K1T341B, DS-K1T341A |
| Farba: | Žula |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Materiál prevedenia: | ZAMAK, ABS |
| Hmotnosť: | 1.39 kg |
| Vonkajšie rozmery: | 128 x 216 x 134 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 305700802 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




