- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Vidos
- Domáce videotelefóny Vidos Duo
- DOMÁCA STANICA U1011-2 VIDOS
<strong>DOMÁCA STANICA </strong>U1011-2 VIDOS
- Kompletné špecifikácie
<strong>DOMÁCA STANICA </strong>U1011-2 VIDOSSkladom61,62 EUR50,10 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompatibilita: VIDOS DUO ; Vybrané vlastnosti: Zabudovaný mikrofón, Výstup relé : 1 ks. alebo 2 ks. - Modu B5, Podpora až 4 dverových staníc, Funkcia interkomu, Množstvo vyzváňacích tónov : 12, Konektor prídavného tlačidla zvončeka ; Napájanie: 24 V DC ;
| Kompatibilita: | VIDOS DUO |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 24 V DC (adaptér nie je súčasťou balenia) |
| Spotreba prúdu: | < 4.4 mA (režim Standby) < 81 mA (práca) |
| Kryt: | Plast / Hliník |
| Farba: | Biela / Strieborný |
| Prevádzková teplota: | 10 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| Rozmery: | 138 x 90 x 18 mm |
| Výrobca / Značka: | VIDOS |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




