- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Vidos
- Domáce videotelefóny Vidos Duo
- VNÚTORNÝ PANEL M1021B-2 VIDOS
<strong>VNÚTORNÝ PANEL </strong>M1021B-2 VIDOS
- Kompletné špecifikácie
<strong>VNÚTORNÝ PANEL </strong>M1021B-2 VIDOSSkladom195,91 EUR159,28 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompatibilita: VIDOS DUO ; Tienenie: 7 " Farebná matrica TFT-LCD ; Rozlíšenie: 800 x 480 ; Napájanie: 20 V DC ... 28 V DC ; Farba: Čierny ;
| Kompatibilita: | VIDOS DUO |
| Tienenie: | 7 " Farebná matrica TFT-LCD |
| Rozlíšenie: | 800 x 480 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 20 V DC ... 28 V DC |
| Spotreba energie: | |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, francúzština, španielčina, nemčina, ruština, taliančina |
| Hmotnosť: | 0.45 kg |
| Rozmery: | 226 x 132 x 19 mm |
| Výrobca / Značka: | VIDOS |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




