- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Vidos
- Analógové domáce videotelefóny Vidos X
- VNÚTORNÝ PANEL M10W-X VIDOS
<strong>VNÚTORNÝ PANEL </strong>M10W-X VIDOS
- Kompletné špecifikácie
<strong>VNÚTORNÝ PANEL </strong>M10W-X VIDOSSkladom269,06 EUR218,75 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Tienenie: 7 " kapacitná dotyková obrazovka ; Rozlíšenie: 1024 x 600 ; Hlavné vlastnosti: Možno zapojiť 2 dverné stanice a 2 kamery CCTV (AHD, CVI, TVI, CVBS) pracujúce v rozlíšeniach 1080p / 720p / CVBS, Automatický alebo ručný záznam obrazu Funkcia interkomu a presmerovanie hovoru, Obojsmerná komunikácia, ; Napájanie: 14.5 V DC ; Max. prúd: 1 A (adaptér je súčastou balenia) ;
| Kompatibilita: | Analógové domáce videotelefóny VIDOS X |
| Tienenie: | 7 " kapacitná dotyková obrazovka |
| Rozlíšenie: | 1024 x 600 |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 14.5 V DC |
| Max. prúd: | 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | 7.2 W (max) |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 40 °C |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina |
| Hmotnosť: | 0.45 kg |
| Rozmery: | 221 x 153 x 19 mm |
| Výrobca / Značka: | VIDOS |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




