- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Vidos
- Analógové domáce videotelefóny
- VNÚTORNÝ PANEL M670B-S2 VIDOS
<strong>VNÚTORNÝ PANEL </strong>M670B-S2 VIDOS
- Kompletné špecifikácie
<strong>VNÚTORNÝ PANEL </strong>M670B-S2 VIDOSSkladom252,78 EUR205,52 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Tienenie: 7 " Farebná matrica TFT-LCD ; Rozlíšenie: 800 x 600 ; Hlavné vlastnosti: Obsluha 2 vchodových staníc, alebo 1 stanice a 1 kamery CCTV, Možnosť fotografovania a ukladania fotografií návštevníkov do pamäte, Ovládanie elektrozámky a automatickej brány, Funkcia interkomu a presmerovanie hovoru, Obojsmerná komunikácia, Menu OSD ; Napájanie: 14.5 V DC ; Max. prúd: 1.3 A (adaptér je súčastou balenia) ;
| Kompatibilita: | Analógové domáce videotelefóny VIDOS |
| Tienenie: | 7 " Farebná matrica TFT-LCD |
| Rozlíšenie: | 800 x 600 |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 14.5 V DC |
| Max. prúd: | 1.3 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Farba: | Čierny |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, francúzština, španielčina, nemčina, ruština, taliančina |
| Hmotnosť: | 0.53 kg |
| Rozmery: | 241 x 161 x 24 mm |
| Výrobca / Značka: | VIDOS |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




