- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Dahua
- Analógové domáce videotelefóny
- VNÚTORNÝ PANEL VTH1020J-T DAHUA
<strong>VNÚTORNÝ PANEL </strong>VTH1020J-T DAHUA
- Kompletné špecifikácie
<strong>VNÚTORNÝ PANEL </strong>VTH1020J-T DAHUASkladom263,54 EUR214,26 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Tienenie: 7 " Farebná matrica TFT-LCD ; Rozlíšenie: 1024 x 600 ; Hlavné vlastnosti: Výber melódie vyzváňania, Inštalácia na 4 vodičovom kábli ; Napájanie: 12 V DC ;
| Kompatibilita: | zhoda s analógovým systémom domáceho video telefónu DAHUA |
| Tienenie: | 7 " Farebná matrica TFT-LCD |
| Rozlíšenie: | 1024 x 600 |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Kryt: | Umelá hmota (PC + ABS) |
| Farba: | Biela |
| Napájanie: | 12 V DC / 1 A |
| Spotreba energie: | ≤ 2 W Pohotovostný režim ≤ 5 W Prevádzka |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.25 kg |
| Rozmery: | 183 x 134 x 18 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




