SÚPRAVA DOMÁCEHO VIDEO TELEFÓNU DS-KIS602(B)(O-STD) Hikvision
- Kompletné špecifikácie

SÚPRAVA DOMÁCEHO VIDEO TELEFÓNU DS-KIS602(B)(O-STD) Hikvision
Skladom
1 000,73 EUR
813,60 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompatibilita: Domáce videotelefóny IP Hikvision II generácie ;
Tlačidlo zvonku dverí: 1 ks. ;
Rozlíšenie fotoaparátu: 1920 x 1080 ;
Zorný uhol kamery: 146 ° ;
IR prisvetľovač;
Tienenie: 7 " - kapacitná dotyková obrazovka ;
Rozlíšenie: 1024 x 600 ;
Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
DOMÁCI VIDEOTELEFÓN:
| Kompatibilita: | Domáce videotelefóny IP Hikvision II generácie |
| Tlačidlo zvonku dverí: | 1 ks. |
| Čidlo: | 2.1 Mpx CMOS |
| Rozlíšenie fotoaparátu: | 1920 x 1080 - 1080p |
| Zorný uhol kamery: | 146 ° |
| Metóda kompresie obrazu: | H.264 |
| IR prisvetľovač: |  |
| Ethernet: | 10/100 Mb/s |
| Sieťové protokoly: | TCP/IP, RTSP |
| Vstupy alarmu: | 4 ks. |
| Výstupy relé: | 2 x NO/NC |
| Vybrané vlastnosti: | Obojsmerná komunikácia, Zabudovaný mikrofón, Zabudované reproduktory, Tlmenie audio šumu a odstránenie ozveny, Odhaľovanie sabotáže - odtrhnutie od podložia, Montáž modulov radu DS-KD-xx prebieha do špeciálnych krytov radu DS-KD-ACF (podomietkové kryty) a DS-KD-ACW (naomietkové kryty) Výstup napájania : 12 V DC / 500 mA (max) |
| Napájanie: | PoE (802.3af), 12 V DC |
| Spotreba energie: | ≤ 5 W |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Kryt: | Kovová |
| Farba: | Čierny |
| Index of Protection: | IP65 |
| Hmotnosť: | 0.38 kg |
| Rozmery: | 100 x 98 x 44 mm |
VNÚTORNÝ PANEL:
| Kompatibilita: | Modulové video domáce telefóny IP Hikvision |
| Tienenie: | 7 " - kapacitná dotyková obrazovka |
| Rozlíšenie: | 1024 x 600 |
| Zabudovaná pamäť: | 128 MB (zabudovaná) |
| Hlavné vlastnosti: | MODU Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n, Zabudovaný mikrofón, Zabudované reproduktory, Obojsmerná komunikácia, Plynulé nastavenie parametrov monitoru: jas obrazu, hlasitosť vyzváňania a hlasitosť konverzácie, Automatické fotografovanie a ukladanie fotografií v prípade neodpovedania na tlačidlo zvončeka, Podpora IP Hikvision kamier, Možnosť priamej komunikácie medzi dvoma alebo viac panelmi, Zaznamenanie krátkej hlasovej správy v prípade, že nedôjde k odpovedi na tlačidlo zvončeka Obsluha zachycovania fotografie počas videohovorov Podpora microSD kariet max. 32 GB, 16 GB súčasťou balenia Zariadenie je úplne konfigurovateľné prostredníctvom softvéru iVMS4200. Okrem toho má zariadenie možnosť spolupráce s aplikáciou Hik-Connect pre mobilné zariadenia |
| Riadenie: | kapacitná dotyková obrazovka |
| Východiskové heslo správcu: |  Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Východiskové heslo chrániace zóny: |  |
| Vstupy alarmu: | 8 |
| Výstupy alarmu: | 2 |
| Napájanie: | PoE (802.3af), 12 V DC |
| Spotreba energie: | ≤ 6 W |
| Farba: | Čierny + Strieborný |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.34 kg |
| Rozmery: | 200 x 140 x 25 mm |
PUZDRO:
| Počet pripevňovaných modulov: | 1 ks. |
| Materiál prevedenia: | Hliník |
| Farba: | Žula |
| Hmotnosť: | 0.32 kg |
| Vonkajšie rozmery: | 117 x 107 x 37 mm |
SWITCH :
| Štandardy: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af |
| Porty LAN: | 1 x RJ45 100 Base-T - Uplink, 4 x 10/100 Base-T ( 4 x PoE (802.3af) ) |
| Diódy LED: | Power, PoE, Link/Act |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 Mbps : 1 Port LAN + 4 Porty LAN & PoE |
| Správa cez WWW / konzolu: |  |
| Maximálny výstupný výkon: | 15 W / port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 38 W |
| Tabuľka MAC adries: | 1k - Automatická aktualizácia tabuľky MAC adries |
| Prevádzkové režimy: | Extend On : 250 m, 10 Mbps @ UTP kat. 5e, 6 - Porty 1 ... 4 Extend Off : 100 m, 100 Mbps @ UTP kat. 5e, 6 |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Napájanie: | 48 V DC / 800 mA (adaptér je súčastou balenia) |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| Rozmery: | 132 x 95 x 28 mm |
Všeobecné informácie:
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, chorvátština, čeština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, rumunština, srbština, maďarčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 305303906 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách