- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Hikvision
- 2káblové domáce videotelefóny
- II. generácia
- SÚPRAVA DOMÁCEHO VIDEO TELEFÓNU DS-KIS702Y Hikvision
SÚPRAVA DOMÁCEHO VIDEO TELEFÓNU DS-KIS702Y Hikvision
- Kompletné špecifikácie
SÚPRAVA DOMÁCEHO VIDEO TELEFÓNU DS-KIS702Y HikvisionSkladom1 102,65 EUR896,46 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompatibilita: HIKVISION 2-wire ; Tlačidlo zvonku dverí: 1 ks. ; Čidlo: 2.1 Mpx CMOS ; Rozlíšenie fotoaparátu: 1920 x 1080 ; Zorný uhol kamery: 146 ° ; IR prisvetľovač; Vstupy alarmu: 4 ks. ; Výstupy relé: 2 x NO/NC ; Tienenie: 7 " - kapacitná dotyková obrazovka ; Rozlíšenie: 1024 x 600 ; Hlavné vlastnosti: MODU Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n, ; Vstupy alarmu: 8 ;
| Kompatibilita: | HIKVISION 2-wire |
| Tlačidlo zvonku dverí: | 1 ks. |
| Čidlo: | 2.1 Mpx CMOS |
| Rozlíšenie fotoaparátu: | 1920 x 1080 - 1080p |
| Zorný uhol kamery: | 146 ° |
| Metóda kompresie obrazu: | H.264 |
| IR prisvetľovač: | ![]() |
| Sieťové protokoly: | TCP/IP, RTSP, SIP |
| Vstupy alarmu: | 4 ks. |
| Výstupy relé: | 2 x NO/NC |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | < 10 W @ 24 V DC < 18 W @ 12 V DC |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Kryt: | Kovová + Plast |
| Farba: | Čierny |
| Index of Protection: | IP65 |
| Hmotnosť: | 0.38 kg |
| Rozmery: | 100 x 98 x 44 mm |
VNÚTORNÝ PANEL:
| Kompatibilita: | Modulové video domáce telefóny Hikvision 2-wire |
| Tienenie: | 7 " - kapacitná dotyková obrazovka |
| Rozlíšenie: | 1024 x 600 |
| Zabudovaná pamäť: | 128 MB (zabudovaná) |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Riadenie: | kapacitná dotyková obrazovka |
| Východiskové heslo správcu: | ![]() Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Východiskové heslo chrániace zóny: | ![]() |
| Vstupy alarmu: | 8 |
| Výstupy alarmu: | 2 |
| Napájanie: | 24 V DC - HIKVISION 2-wire |
| Spotreba energie: | ≤ 4 W |
| Farba: | Čierny + Strieborný |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.32 kg |
| Rozmery: | 200 x 140 x 25 mm |
PUZDRO:
| Počet pripevňovaných modulov: | 1 ks. |
| Materiál prevedenia: | Hliník |
| Farba: | Žula |
| Hmotnosť: | 0.22 kg |
| Vonkajšie rozmery: | 117 x 107 x 37 mm |
Switch:
| Počet portov: | 6 x HIKVISION 2-wire ( 4 x zariadenie, 2 x Možnosť pripojenia v sériách ) , 1 x RJ-45 |
| Kompatibilita: | 2 káblová inštalácia domáceho videotelefónu Hikvision |
| Vybrané vlastnosti: | upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Napájanie: | 24 V DC |
| Kryt: | Plastová |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.25 kg |
| Rozmery: | 144 x 90 x 66 mm |
Všeobecné informácie:
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, chorvátština, čeština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, rumunština, srbština, maďarčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 305303992 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






