SÚPRAVA DOMÁCEHO VIDEO TELEFÓNU DS-KIS703Y-P Hikvision
- Kompletné špecifikácie

SÚPRAVA DOMÁCEHO VIDEO TELEFÓNU DS-KIS703Y-P Hikvision
Skladom
546,97 EUR
444,70 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Tlačidlo zvonku dverí: 1 ks. ;
Čidlo: 2.1 Mpx CMOS ;
Rozlíšenie fotoaparátu: 1920 x 1080 ;
Zorný uhol kamery: 140 ° ;
IR prisvetľovač;
Výstupy relé: 2 ks. NO/NC ;
Tienenie: 7 " - kapacitná dotyková obrazovka ;
Rozlíšenie: 1024 x 600 ;
Hlavné vlastnosti: Modu Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n, ;
DOMÁCI VIDEOTELEFÓN:
| Tlačidlo zvonku dverí: | 1 ks. |
| Čidlo: | 2.1 Mpx CMOS |
| Rozlíšenie fotoaparátu: | 1920 x 1080 - 1080p |
| Zorný uhol kamery: | 140 ° |
| Metóda kompresie obrazu: | H.264 |
| IR prisvetľovač: |  |
| Sieťové protokoly: | TCP/IP, RTSP, SIP 2.0 |
| Vstupy alarmu: | 2 ks. |
| Výstupy relé: | 2 ks. NO/NC |
| Vybrané vlastnosti: | Obojsmerná komunikácia, Zabudovaný mikrofón, Zabudované reproduktory, Tlmenie audio šumu a odstránenie ozveny, Odhaľovanie sabotáže - odtrhnutie od podložia |
| Napájanie: | 24 V DC - HIKVISION 2-wire |
| Spotreba energie: | < 10 W |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Kryt: | Kovová |
| Farba: | Strieborný |
| Index of Protection: | IP65 |
| Hmotnosť: | 0.62 kg |
| Rozmery: | 169 x 110 x 51 mm |
VNÚTORNÝ PANEL:
| Tienenie: | 7 " - kapacitná dotyková obrazovka |
| Rozlíšenie: | 1024 x 600 |
| Zabudovaná pamäť: | 128 MB (zabudovaná) |
| Hlavné vlastnosti: | Modu Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n, Zabudovaný mikrofón, Zabudované reproduktory, Obojsmerná komunikácia, Plynulé nastavenie parametrov monitoru: jas obrazu, hlasitosť vyzváňania a hlasitosť konverzácie, Automatické fotografovanie a ukladanie fotografií v prípade neodpovedania na tlačidlo zvončeka, Podpora IP Hikvision kamier, Zaznamenanie krátkej hlasovej správy v prípade, že nedôjde k odpovedi na tlačidlo zvončeka Obsluha zachycovania fotografie počas videohovorov Okrem toho má zariadenie možnosť spolupráce s aplikáciou Hik-Connect pre mobilné zariadenia |
| Riadenie: | kapacitná dotyková obrazovka |
| Východiskové heslo správcu: | Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Východiskové heslo chrániace zóny: | 123456 |
| Vstupy alarmu: | 8 |
| Výstupy alarmu: |  |
| Napájanie: | 24 V DC / 1.5 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | ≤ 8 W |
| Farba: | Čierny + Strieborný |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.42 kg |
| Rozmery: | 200 x 140 x 23 mm |
PUZDRO:
| Materiál prevedenia: | Oceľ - práškovo lakovaná |
| Farba: | Šedý |
| Hmotnosť: | 0.35 kg |
| Vonkajšie rozmery: | 174 x 114 x 60 mm |
Všeobecné informácie:
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, chorvátština, čeština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, rumunština, srbština, maďarčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 305304318 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách