SÚPRAVA DOMÁCEHO VIDEO TELEFÓNU DS-KIS704EY/ALUMINUM Hikvision
- Kompletné špecifikácie

SÚPRAVA DOMÁCEHO VIDEO TELEFÓNU DS-KIS704EY/ALUMINUM Hikvision
Nie je skladom
609,54 EUR
495,56 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Dvojkáblová súprava domáceho videotelefónu HIKVISION s 7" dotykovým monitorom a kontrolérom vybaveným 4 2 káblovými zbernicami; Video domáci telefón je inštalovaný v omietkovom kryte;
Tlačidlo zvonku dverí: 2 ks. ;
Zorný uhol kamery: 133 ° ;
IR prisvetľovač;
Vstupy alarmu: 2 ks. ;
Výstupy relé: 1 x NO/NC ;
Vybrané vlastnosti: Odhaľovanie sabotáže - odtrhnutie od podložia, Ovládanie zámkou ;
Tienenie: 7 " - kapacitná dotyková obrazovka ;
DOMÁCI VIDEOTELEFÓN:
| Kompatibilita: | HIKVISION 2-wire - rad EY |
| Tlačidlo zvonku dverí: | 2 ks. |
| Čidlo: | 2 Mpx |
| Zorný uhol kamery: | 133 ° |
| Metóda kompresie obrazu: | H.264 |
| IR prisvetľovač: |  |
| Vstupy alarmu: | 2 ks. |
| Výstupy relé: | 1 x NO/NC |
| Vybrané vlastnosti: | Obojsmerná komunikácia, Zabudovaný mikrofón, Zabudované reproduktory, Tlmenie audio šumu a odstránenie ozveny, Odhaľovanie sabotáže - odtrhnutie od podložia, Adresovanie panela sa vykonáva pomocou otočných prepínačov, Možnosť montáže maskovacej lišty, 1 alebo 2 tlačidiel zvončeka podľa potreby, Ovládanie zámkou : 1 x Impulzný výstup 20 V / 4 A + 1 x Výstup relé NO/NC 30 V DC, Montáž modulov radu DS-KD-xx prebieha do špeciálnych krytov radu DS-KD-ACF (podomietkové kryty) a DS-KD-ACW (naomietkové kryty) |
| Napájanie: | 48 V DC - HIKVISION 2-wire, 12 V DC |
| Spotreba energie: | < 6 W |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Kryt: | Kovová |
| Farba: | Čierny |
| Index of Protection: | IP65 |
| Trieda mechanickej ochrany: | IK10 |
| Hmotnosť: | 0.28 kg |
| Rozmery: | 100 x 98 x 35 mm |
VNÚTORNÝ PANEL:
| Kompatibilita: | Modulové video domáce telefóny Hikvision 2-wire - rad EY |
| Tienenie: | 7 " - kapacitná dotyková obrazovka |
| Rozlíšenie: | 1024 x 600 |
| Zabudovaná pamäť: | 128 MB (zabudovaná) |
| Hlavné vlastnosti: | Modu Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n, Zabudovaný mikrofón, Zabudované reproduktory, Obojsmerná komunikácia, Plynulé nastavenie parametrov monitoru: jas obrazu, hlasitosť vyzváňania a hlasitosť konverzácie, Automatické fotografovanie a ukladanie fotografií v prípade neodpovedania na tlačidlo zvončeka, Adresovanie panela sa vykonáva pomocou otočných prepínačov Zaznamenanie krátkej hlasovej správy v prípade, že nedôjde k odpovedi na tlačidlo zvončeka Obsluha zachycovania fotografie počas videohovorov Podpora microSD - max. 128 GB kariet Okrem toho má zariadenie možnosť spolupráce s aplikáciou Hik-Connect pre mobilné zariadenia |
| Riadenie: | Dotykové ovládacie tlačidlá + kapacitná dotyková obrazovka |
| Východiskové heslo správcu: |  Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Východiskové heslo chrániace zóny: |  |
| Vstupy alarmu: | 1 |
| Výstupy alarmu: |  |
| Napájanie: | 48 V DC - HIKVISION 2-wire |
| Spotreba energie: | ≤ 5 W |
| Farba: | Biela + Strieborný |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.35 kg |
| Rozmery: | 190 x 138 x 20 mm |
PUZDRO:
| Zostava: | Naomietkový |
| Počet pripevňovaných modulov: | 1 ks. |
| Materiál prevedenia: | Hliník |
| Použitie: | DS-KD-xx |
| Farba: | Žula |
| Hmotnosť: | 0.22 kg |
| Vonkajšie rozmery: | 117 x 107 x 37 mm |
Switch:
| Počet portov: | 4 x HIKVISION 2-wire |
| Kompatibilita: | HIKVISION 2-wire - rad EY |
| Vybrané vlastnosti: | upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Napájanie: | 48 V DC |
| Kryt: | Plastová |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.25 kg |
| Rozmery: | 144 x 90 x 66 mm |
Všeobecné informácie:
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, chorvátština, čeština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, rumunština, srbština, maďarčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 305305358 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách