- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Dahua
- 2káblové domáce videotelefóny - 48V DC
- SÚPRAVA DOMÁCEHO VIDEO TELEFÓNU KTD01(F) DAHUA
SÚPRAVA DOMÁCEHO VIDEO TELEFÓNU KTD01(F) DAHUA
- Kompletné špecifikácie
SÚPRAVA DOMÁCEHO VIDEO TELEFÓNU KTD01(F) DAHUASkladom1 097,11 EUR891,96 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Uhol záberu: 168 ° ; IR prisvetľovač; RS-485; Vybrané vlastnosti: Odhaľovanie sabotáže - odtrhnutie od podložia ; Napájanie: PoE (802.3af), Rozhranie 2-Wire IP ; Tienenie: 7 " kapacitná dotyková obrazovka ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 64GB (možnosť lokálneho ukladania) ; Hlavné vlastnosti: Možnosť automatického robenia a ukladania fotografií v prípade absencie odpovede na zvonček ; Vstupy alarmu: 6 ; Výstupy alarmu: 1 ; Napájanie: PoE (802.3af), Rozhranie 2-Wire IP ;
| Čidlo: | 2 Mpx CMOS |
| Objektív: | 1.95 mm |
| Uhol záberu: | 168 ° |
| Zabudovaná bezkontaktná čítačka : | ![]() |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 |
| LED osvetlenie: | ![]() |
| IR prisvetľovač: | ![]() |
| Kompatibilita: | DAHUA |
| RS-485: | ![]() |
| Kategória UTP: | UTP kat. 5e |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 12 W |
| Kryt: | Hliník |
| Farba: | Strieborný |
| Index of Protection: | IP65 - po ďalšom utesnení spojenia krytu s montážnym povrchom, napr. silikónom |
| Trieda mechanickej odolnosti: | IK07 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.33 kg |
| Rozmery: | 130 x 96 x 28.5 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina |
VNÚTORNÝ PANEL:
| Kompatibilita: | DAHUA |
| Tienenie: | 7 " kapacitná dotyková obrazovka |
| Rozlíšenie: | 1024 x 600 |
| Zabudovaná pamäť: | ![]() |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 64GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Riadenie: | kapacitná dotyková obrazovka |
| Vstupy alarmu: | 6 |
| Výstupy alarmu: | 1 |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 6 W (práca) ≤ 2 W (standby) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.36 kg |
| Rozmery: | 189 x 130 x 26 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina |
PUZDRO:
| Materiál prevedenia: | Hliník |
| Farba: | Strieborný |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| Vonkajšie rozmery: | 129 x 163 x 40 mm |
Switch:
| Počet portov: | 1 x DAHUA 2-wire , 2 x DAHUA 2-wire - Uplink 2 x RJ-45 |
| Kompatibilita: | 2 káblová inštalácia domáceho videotelefónu DAHUA |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 48 V / 1 ... 3 A DC |
| Spotreba energie: | max. 144 W (pri plnom zaťažení) |
| Kryt: | Kovová |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.242 kg |
| Rozmery: | 131 x 103 x 40 mm |
Všeobecné informácie:
| Podporované jazyky: | angličtina, bulharsky, čeština, fínština, polština, slovinsky, slovensky, maďarčina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






