- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Dahua
- Domáce videotelefóny IP
- Súpravy
- SÚPRAVA DOMÁCEHO VIDEO TELEFÓNU KTP02 DAHUA
SÚPRAVA DOMÁCEHO VIDEO TELEFÓNU KTP02 DAHUA
- Kompletné špecifikácie
SÚPRAVA DOMÁCEHO VIDEO TELEFÓNU KTP02 DAHUASkladom773,54 EUR628,89 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Uhol záberu: 107 ° ; IR prisvetľovač; Zabudovaná bezkontaktná čítačka : - 13.56 MHz S50 ; Vybrané vlastnosti: Detekcia sabotáže - otvorenie krytu, Vstup pre senzor s jazýčkovým spínačom a tlačidlo pre požiadavky výstupu ; Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ; Tienenie: 7 " Farebná matrica TFT-LCD ; Rozlíšenie: 1024 x 600 ; Zabudovaná pamäť: 8 GB ; Hlavné vlastnosti: Podpora kariet Micro SD do 32GB (možnosť lokálneho ukladania), Možnosť automatického robenia a ukladania fotografií v prípade absencie odpovede na zvonček, Možnosť zaznamenania krátkej videosprávy v prípade, že nedôjde k odpovedi na tlačidlo zvončeka ; Vstupy alarmu: 6 ; Výstupy alarmu: 1 ; Napájanie: 12 V DC, 48 V PoE (802.3af) ;
| Čidlo: | 1/4 ", 1 Mpx CMOS |
| Uhol záberu: | 107 ° |
| Metóda kompresie obrazu: | H.264 |
| IR prisvetľovač: | ![]() |
| Zabudovaná bezkontaktná čítačka : | Karty ovládania prístupu - 13.56 MHz S50 |
| Počet podporovaných predplatných: | 1 |
| Kategória UTP: | UTP kat. 5e |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 5 W |
| Kryt: | Plast, Vodotesné |
| Farba: | Žula |
| Index of Protection: | IP65 - po ďalšom utesnení spojenia krytu s montážnym povrchom, napr. silikónom |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| Rozmery: | 135 x 71 x 35 mm |
VNÚTORNÝ PANEL:
| Tienenie: | 7 " Farebná matrica TFT-LCD |
| Rozlíšenie: | 1024 x 600 |
| Zabudovaná pamäť: | 8 GB |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Riadenie: | kapacitná dotyková obrazovka |
| Vstupy alarmu: | 6 |
| Výstupy alarmu: | 1 |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 6 W (práca) ≤ 4 W (režim Standby) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.35 kg |
| Rozmery: | 222 x 120 x 22 mm |
SWITCH PoE:
| Štandardy: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Správa: | ![]() |
| Porty LAN: | |
| Diódy LED: | Power, Speed, PoE, Link/Act |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 Mbps : 1 Port LAN + 4 Porty LAN & PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 36 W |
| Tabuľka MAC adries: | 1k |
| Certifikáty: | CE |
| Napájanie: | 53 V DC / 1.13 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| Rozmery: | 170 x 100 x 35 mm |
Všeobecné informácie:
| Podporované jazyky: | angličtina, bulharsky, čeština, fínština, polština, slovinsky, slovensky, maďarčina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






