SÚPRAVA DOMÁCEHO VIDEO TELEFÓNU KTP03 DAHUA
Kompletné špecifikácie
Uhol záberu: 107 ° ;
Zabudovaná bezkontaktná čítačka : Karty ovládania prístupu ;
Vybrané vlastnosti: Detekcia sabotáže - otvorenie krytu, Vstup pre senzor s jazýčkovým spínačom a tlačidlo pre požiadavky výstupu ;
Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
Tienenie: 7 " kapacitná dotyková obrazovka ;
Rozlíšenie: 1024 x 600 ;
Hlavné vlastnosti: Sťahovanie a zobrazovanie informácií publikovaných z riadiaceho centra ;
Vstupy alarmu: 6 ;
Výstupy alarmu: 1 ;
Napájanie: PoE, 12 V DC ;
DOMÁCI VIDEOTELEFÓN:
| Čidlo: | 1/4 ", 1 Mpx CMOS |
| Uhol záberu: | 107 ° |
| Metóda kompresie obrazu: | H.264 |
| IR prisvetľovač: |  |
| Zabudovaná bezkontaktná čítačka : | Karty ovládania prístupu - 13.56 MHz S50 |
| Počet podporovaných predplatných: | 1 |
| Kategória UTP: | UTP kat. 5e |
| Vybrané vlastnosti: | Môže pracovať iba s mobilnou aplikáciou, bez monitora VTH Funkciu monitora s možnosťou otvorenia dverí môže plniť smartfón, tablet alebo vnútorný panel VTH Detekcia pohybuWDR - Široký rozsah dynamiky osvetlenia Obojsmerná komunikácia, Zabudovaný mikrofón, Zabudované reproduktory, Detekcia sabotáže - otvorenie krytu, Vstup pre senzor s jazýčkovým spínačom a tlačidlo pre požiadavky výstupu |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud Android: DMSS aplikácia zadarmo iOS (iPhone): DMSS aplikácia zadarmo |
| Napájanie: | PoE (802.3af), 12 V DC / 1000 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 5 W |
| Kryt: | Plast, Vodotesné |
| Farba: | Žula |
| Index of Protection: | IP65 - po ďalšom utesnení spojenia krytu s montážnym povrchom, napr. silikónom |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| Rozmery: | 135 x 71 x 35 mm |
VNÚTORNÝ PANEL:
| Tienenie: | 7 " kapacitná dotyková obrazovka |
| Rozlíšenie: | 1024 x 600 |
| Zabudovaná pamäť: |  |
| Slot pamäťovej karty: |  |
| Hlavné vlastnosti: | Tlmenie a redukcia ozveny/digitálna redukcia šumov, Podpora IP Dahua kamier, Podpora SOS, Zabudovaný mikrofón, Zabudované reproduktory, Obojsmerná komunikácia, Nastavenie hlasitosti, Sťahovanie a zobrazovanie informácií publikovaných z riadiaceho centra, Režim DND , |
| Riadenie: | kapacitná dotyková obrazovka |
| Vstupy alarmu: | 6 ( 1 - ako zvonček ) |
| Výstupy alarmu: | 1 |
| Rozhranie RS-485: |  |
| Napájanie: | PoE : 36 V ... 57 V DC / 350 mA, 12 V DC / 1 A |
| Spotreba energie: | ≤ 6 W (práca) ≤ 2 W (standby) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.34 kg |
| Rozmery: | 190 x 135 x 26 mm |
SWITCH PoE:
| Štandardy: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at |
| Správa: |  |
| Porty LAN: | 2 x RJ45 10/100 Base-TX - Uplink, 4 x RJ45 10/100 Base-TX ( 4 x PoE (802.3af/at) ) |
| Diódy LED: | Power, Link/Act, PoE |
| Prenosová rýchlosť: | 10 / 100 Mbps : 2 Porty LAN + 4 Porty LAN & PoE |
| Maximálny výstupný výkon: | 30 W / port PoE |
| Maximálny celkový výkon: | 36 W |
| Tabuľka MAC adries: | 2k |
| Prevádzkové režimy: | Extend On : 250 m, 10 Mbps Extend Off : 100 m, 100 Mbps |
| Vybrané vlastnosti: | Režim napájania PoE : Zariadenie podporuje 8–pinové napájanie Režim EXTEND – porty PoE1, PoE2, PoE3, PoE4 podporujú prenos až do 250 m Watchdog PoE / Režim PD Alive – monitorovanie portov, ktoré napájajú zariadenie PoE a automatický reštart odpojením napájania pri detekcii nezodpovedajúceho zariadenia ochrana pred atmosférickými výbojmi a rozdiely potenciálov medzi zariadeniami Kensington Lock |
| Certifikáty: | CE, FCC |
| Napájanie: | 100 V ... 240 V AC |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.56 kg |
| Rozmery: | 194 x 108 x 35 mm |
Všeobecné informácie:
| Podporované jazyky: | polština, angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách