SÚPRAVA DOMÁCEHO VIDEO TELEFÓNU KTX02(F) Wi-Fi / 2-Wire DAHUA
- Kompletné špecifikácie

SÚPRAVA DOMÁCEHO VIDEO TELEFÓNU KTX02(F) Wi-Fi / 2-Wire DAHUA
Skladom
874,65 EUR
711,10 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Domáci video telefón je inštalovaný v podomietkovom kryte;
Uhol záberu: 110 ° ;
IR prisvetľovač;
RS-485;
Vybrané vlastnosti: Odhaľovanie sabotáže - odtrhnutie od podložia ;
Napájanie: Rozhranie 2-Wire ;
Tienenie: 4.3 " kapacitná dotyková obrazovka ;
Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 64GB (možnosť lokálneho ukladania) ;
Hlavné vlastnosti: Možnosť automatického robenia a ukladania fotografií v prípade absencie odpovede na zvonček ;
Vstupy alarmu: 4 ;
Výstupy alarmu: 1 ;
Napájanie: Rozhranie 2-Wire ;
Počet portov: 1 x Vstup, 1 x Výstup - DAHUA 2-wire ;
DOMÁCI VIDEOTELEFÓN:
| Kompatibilita: | DAHUA |
| Čidlo: | 2 Mpx CMOS |
| Uhol záberu: | 110 ° |
| Zabudovaná bezkontaktná čítačka : |  |
| LED osvetlenie: |  |
| IR prisvetľovač: |  |
| RS-485: |  |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud Android: Aplikácia zadarmo DMSS iOS (iPhone): Aplikácia zadarmo DMSS |
| Vybrané vlastnosti: | Podpora kariet SD do 32GB (možnosť lokálneho ukladania), Tlačidlo zvonku dverí, It can support local lock and second lock, D-WDR - Wide Dynamic Range, 3D-DNR - Digitálna redukcia šumu v obraze, Obojsmerná komunikácia, Zabudovaný mikrofón, Zabudované reproduktory, Odhaľovanie sabotáže - odtrhnutie od podložia, Výstup alarmu |
| Napájanie: | Rozhranie 2-Wire |
| Spotreba energie: | ≤ 10 W (práca) ≤ 1.5 W (standby) |
| Kryt: | Zliatina hliníka |
| Farba: | Strieborný |
| Index of Protection: | IP65 - po ďalšom utesnení spojenia krytu s montážnym povrchom, napr. silikónom |
| Trieda mechanickej odolnosti: | IK07 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| Rozmery: | 130 x 96 x 28.5 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina |
VNÚTORNÝ PANEL:
| Kompatibilita: | DAHUA |
| Tienenie: | 4.3 " kapacitná dotyková obrazovka |
| Rozlíšenie: | 480 x 272 |
| Zabudovaná pamäť: |  |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 64GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Hlavné vlastnosti: | Zabudovaný mikrofón, Zabudované reproduktory, Obojsmerná komunikácia, Plynulé nastavenie parametrov monitoru: jas obrazu, hlasitosť vyzváňania a hlasitosť konverzácie, Možnosť automatického robenia a ukladania fotografií v prípade absencie odpovede na zvonček, Možnosť zaznamenania krátkej videosprávy v prípade, že nedôjde k odpovedi na tlačidlo zvončeka, Podpora HD-CVI Dahua kamier , |
| Riadenie: | kapacitná dotyková obrazovka |
| Vstupy alarmu: | 4 |
| Výstupy alarmu: | 1 |
| Napájanie: | Rozhranie 2-Wire |
| Spotreba energie: | ≤ 9 W (práca) ≤ 2.2 W (standby) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.55 kg |
| Rozmery: | 176 x 119 x 20 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina |
PODOMIETKOVÝ KRYT:
| Materiál prevedenia: | Zliatina hliníka |
| Farba: | Strieborný |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| Vonkajšie rozmery: | 129 x 163 x 40 mm |
Ovládač:
| Kompatibilita: | 2 káblová inštalácia domáceho videotelefónu DAHUA |
| Počet portov: | 1 x Vstup - DAHUA 2-wire, 1 x Výstup - DAHUA 2-wire |
| Vybrané vlastnosti: | Line termination terminal (súčasť balenia) |
| Napájanie: | 48 V DC / 1.25 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | ≤ 3.5 W (pri plnom zaťažení) |
| Kryt: | Umelá hmota (PC + ABS) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: | 65 x 46 x 23 mm |
Všeobecné informácie:
| Podporované jazyky: | angličtina, polština |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách