- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Dahua
- Hybridné domáce videotelefóny
- SÚPRAVA DOMÁCEHO VIDEO TELEFÓNU KTX03 Wi-Fi / 2-Wire DAHUA
SÚPRAVA DOMÁCEHO VIDEO TELEFÓNU KTX03 Wi-Fi / 2-Wire DAHUA
- Kompletné špecifikácie
SÚPRAVA DOMÁCEHO VIDEO TELEFÓNU KTX03 Wi-Fi / 2-Wire DAHUASkladom914,46 EUR743,46 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Uhol záberu: 84 ° ; Podpora kariet: 13.56 MHz S50 ; IR prisvetľovač; RS-485; Vybrané vlastnosti: Odhaľovanie sabotáže - odtrhnutie od podložia ; Napájanie: Rozhranie 2-Wire ; Tienenie: 7 " kapacitná dotyková obrazovka ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 64GB ; Hlavné vlastnosti: Možnosť automatického robenia a ukladania fotografií v prípade absencie odpovede na zvonček ; Vstupy alarmu: 6 ; Výstupy alarmu: 1 ; Napájanie: Rozhranie 2-Wire ; Počet portov: 1 x Vstup, 1 x Výstup - DAHUA 2-wire ;
| Kompatibilita: | DAHUA |
| Čidlo: | 2 Mpx CMOS |
| Uhol záberu: | 84 ° |
| Zabudovaná bezkontaktná čítačka : | ![]() |
| Podpora kariet: | 13.56 MHz S50 |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | 0 ... 2 cm |
| LED osvetlenie: | ![]() |
| IR prisvetľovač: | ![]() |
| RS-485: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 37777 alebo prístup cez cloud |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | Rozhranie 2-Wire |
| Spotreba energie: | |
| Kryt: | Zliatina hliníka |
| Farba: | Strieborný |
| Index of Protection: | IP65 - po ďalšom utesnení spojenia krytu s montážnym povrchom, napr. silikónom |
| Trieda mechanickej odolnosti: | IK08 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.978 kg |
| Rozmery: | 197 x 78 x 33 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina |
VNÚTORNÝ PANEL:
| Kompatibilita: | DAHUA |
| Tienenie: | 7 " kapacitná dotyková obrazovka |
| Rozlíšenie: | 1024 x 600 |
| Zabudovaná pamäť: | ![]() |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 64GB |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Riadenie: | kapacitná dotyková obrazovka |
| Vstupy alarmu: | 6 |
| Výstupy alarmu: | 1 |
| RS-485: | ![]() |
| Napájanie: | Rozhranie 2-Wire |
| Spotreba energie: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.622 kg |
| Rozmery: | 135 x 190 x 24 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina |
OMIETKOVÉ PUZDRO:
| Materiál prevedenia: | Zliatina hliníka |
| Farba: | Strieborný |
| Hmotnosť: | 0.182 kg |
| Vonkajšie rozmery: | 204 x 82 x 47 mm |
Ovládač 2-Wire:
| Kompatibilita: | 2 káblová inštalácia domáceho videotelefónu DAHUA |
| Počet portov: | |
| Vybrané vlastnosti: | Ukončovacia svorka vedenia (súčasť balenia) |
| Napájanie: | 48 V DC / 0.9 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | ≤ 3.5 W (pri plnom zaťažení) |
| Kryt: | Umelá hmota (PC + ABS) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| Rozmery: | 65 x 46 x 23 mm |
Všeobecné informácie:
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






