- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Analógové domáce videotelefóny
- SÚPRAVA DOMÁCEHO VIDEO TELEFÓNU VDP-76A3 EURA
SÚPRAVA DOMÁCEHO VIDEO TELEFÓNU VDP-76A3 EURA
- Kompletné špecifikácie
SÚPRAVA DOMÁCEHO VIDEO TELEFÓNU VDP-76A3 EURASkladom213,12 EUR173,27 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompatibilita: Eura-Connect ; Čidlo: 1/4 " CMOS ; Zorný uhol kamery: 46 ° ; LED osvetlenie: Zabudovaný reflektor s bielym svetlom (LED) ; Zabudovaná bezkontaktná čítačka : Unique EM 125kHz ; Tienenie: 7 " - Farebná matrica TFT-LCD ; Rozlíšenie: 800 x 480 ; Hlavné vlastnosti: Výber z 16 zvukov, Inštalácia na 4 vodičovom kábli, Dodatočné ovládanie brány ; Napájanie: 12 V DC ;
| Kompatibilita: | Eura-Connect |
| Čidlo: | 1/4 " CMOS |
| Zorný uhol kamery: | 46 ° |
| IR prisvetľovač: | ![]() |
| LED osvetlenie: | Zabudovaný reflektor s bielym svetlom (LED) |
| Zabudovaná bezkontaktná čítačka : | Unique EM 125kHz |
| Video výstup: | 1 Vpp / 75 Ω |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Kryt: | Zliatina hliníka + Plast |
| Farba: | Čierny |
| Index of Protection: | IP44 |
| Trieda mechanickej odolnosti: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | < 5 W |
| Prevádzková teplota: | -15 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.172 kg |
| Rozmery: | 153 x 73 x 32 mm |
VNÚTORNÝ PANEL:
| Kompatibilita: | Eura-Connect |
| Tienenie: | 7 " - Farebná matrica TFT-LCD, Dotykové ovládacie tlačidlá |
| Rozlíšenie: | 800 x 480 |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Čierny |
| Napájanie: | 12 V DC (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | ≤ 2 W Pohotovostný režim ≤ 7 W Prevádzka |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.35 kg |
| Rozmery: | 214 x 120 x 25 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina |
PUZDRO:
| Zostava: | Naomietkový |
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.062 kg |
| Vonkajšie rozmery: | 157 x 80 x 62 mm |
Všeobecné informácie:
| Výrobca / Značka: | EURA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





