- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Vidos
- Domáce videotelefóny IP
- SÚPRAVA DOMÁCEHO VIDEO TELEFÓNU Z02 VIDOS
SÚPRAVA DOMÁCEHO VIDEO TELEFÓNU Z02 VIDOS
- Kompletné špecifikácie
SÚPRAVA DOMÁCEHO VIDEO TELEFÓNU Z02 VIDOSSkladom308,62 EUR250,91 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Tlačidlo zvonku dverí: 1 ks. ; Zabudovaná bezkontaktná čítačka : 13.56 MHz S50 ; Rozlíšenie fotoaparátu: 1920 x 1080 ; Zorný uhol kamery: 125 ° ; IR prisvetľovač; Tienenie: 7 " - kapacitná dotyková obrazovka ; Rozlíšenie: 1024 x 600 ; Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
| Tlačidlo zvonku dverí: | 1 ks. |
| Vstupy alarmu: | 4 ks. |
| Zabudovaná bezkontaktná čítačka : | 13.56 MHz S50 |
| Čidlo: | 2 Mpx |
| Rozlíšenie fotoaparátu: | 1920 x 1080 - 1080p |
| Zorný uhol kamery: | 125 ° |
| IR prisvetľovač: | ![]() |
| Sieťové rozhranie: | 10 / 100 Mbps Ethernet |
| Sieťové protokoly: | TCP/IP |
| Výstupy relé: | 2 x NO/NC |
| RS-485: | ![]() |
| Zostava: | Naomietkový |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 10 W (práca) |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 50 °C |
| Kryt: | Hliník + Plast |
| Farba: | Čierny + Šedý |
| Index of Protection: | IP54 |
| Hmotnosť: | 0.385 kg |
| Rozmery: | 176 x 90 x 30 mm |
VNÚTORNÝ PANEL:
| Tienenie: | 7 " - kapacitná dotyková obrazovka |
| Rozlíšenie: | 1024 x 600 |
| Podporované rozlíšenia: | 1080p, 720p |
| Podpora mobilných telefónov: | Android: Aplikácia zadarmo VIDOS X iOS (iPhone): Aplikácia zadarmo VIDOS X |
| Zabudovaná pamäť: | 65 MB : ( 15 MB - fotografie 50 MB - Video ) - Zabudovaná pamäť |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Riadenie: | kapacitná dotyková obrazovka |
| Východiskové heslo správcu: | 0000 |
| Východiskové heslo chrániace zóny: | ![]() |
| Vstupy alarmu: | 8 |
| Výstupy alarmu: | 1 |
| Napájanie: | |
| Farba: | Čierny + Strieborný |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.368 kg |
| Rozmery: | 210 x 145 x 20 mm |
Všeobecné informácie:
| Podporované jazyky: | polština, angličtina |
| Výrobca / Značka: | VIDOS |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






