- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Centrály a ovládače
- Bez klávesnice
- SÚPRAVA NA KONTROLU PRÍSTUPU S ROZPOZNÁVANÍM TVÁRE PRE JEDEN PRIECHOD DS-KAS342 - 720p Hikvision
SÚPRAVA NA KONTROLU PRÍSTUPU S ROZPOZNÁVANÍM TVÁRE PRE JEDEN PRIECHOD DS-KAS342 - 720p Hikvision
- Kompletné špecifikácie
SÚPRAVA NA KONTROLU PRÍSTUPU S ROZPOZNÁVANÍM TVÁRE PRE JEDEN PRIECHOD DS-KAS342 - 720p HikvisionNie je skladom681,58 EUR554,13 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 1280 x 720 ; Vzdialenosť rozpoznávania tvárí: 0.3 m ... 1.5 m ; Čítacia vzdialenosť kariet: 0 ... 5 cm ; Zabudovaná čítačka papilárnych línií; Komunikácia: Wiegand 34/26, RS-485, Port Ethernet 10/100 Mb/s, Modul Wi-Fi ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Zabudovaný reproduktor, Podpora dvojsmerného audia ; Vybrané vlastnosti: 4.3 " kapacitná dotyková obrazovka, Počet výstupov relé : 1 ks. NO/NC, História 150000 udalostí, 1500 indexovaných užívateľov, Pamäť 1500 šablón tvárí, Podpora až 3000 otlačkov prstov, Pamäť 3000 kariet RFID, Identifikácia: odtlačok prsta a/alebo RFID a/alebo PIN, Port USB ; Kryt: Plast ; Nosnosť: 272 kg ; Menovité napätie: 12 V DC / 24 V DC ; Maximálne zaťaženie relé: 0.5 A / 12 ... 24 V DC ; Materiál prevedenia: Nerezová oceľ + Plast ; Farba: Strieborný + Čierny ;
| Štandard: | IP |
| Veľkosť matrice: | 2 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1280 x 720 - 720p |
| Vzdialenosť rozpoznávania tvárí: | 0.3 m ... 1.5 m |
| Podpora kariet: | 13.56 MHz S50 / M1 |
| Čítacia vzdialenosť kariet: | 0 ... 5 cm |
| Zabudovaná čítačka papilárnych línií: | ![]() |
| Čítačka kódov QR: | ![]() |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Zabudovaná klávesnica: | ![]() |
| Komunikácia: | |
| Tlačidlo zvonku dverí: | ![]() |
| IR prisvetľovač: | ![]() |
| LED osvetlenie: | ![]() |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Slot pamäťovej karty: | ![]() |
| Napájanie: | |
| Maximálny odber prúdu: | 1 A |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | port 8000 |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Audio: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 0 ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Index of Protection: | IP65 |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Čierny + Šedý |
| Hmotnosť: | 0.37 kg |
| Rozmery: | 181 x 91 x 25 mm |
ELEKTROMAGNETICKÁ ZÁMKA:
| Nosnosť: | 272 kg |
| Menovité napätie: | 12 V DC / 24 V DC |
| Hmotnosť: | 1.74 kg (celkom) |
| Rozmery: | |
| Prevádzková tep. / Relatívna vlhkosť: | -10 °C ... 55 °C 0 % ... 95 % |
Tlačidlo bezdotykového otvárania dverí:
| Typ kontaktu: | NO, NC |
| Maximálne zaťaženie relé: | 0.5 A / 12 ... 24 V DC |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 55 °C |
| Materiál prevedenia: | Nerezová oceľ + Plast |
| Farba: | Strieborný + Čierny |
| Napájanie: | 12 ... 24 V DC |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| Rozmery: | 115 x 70 x 27 mm |
Všeobecné informácie:
| Vybrané vlastnosti: | Sada držiakov pre magnetický zámok a 3 karty M1 v balení |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302923315 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






