- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Hikvision
- 2káblové domáce videotelefóny
- HD 2-káblové
- SWITCH DS-KAD7060EY-S PRE DVOJKÁBLOVÉ SYSTÉMY DOMÁCICH VIDEOTELEFÓNOV HIKVISION
SWITCH DS-KAD7060EY-S PRE DVOJKÁBLOVÉ SYSTÉMY DOMÁCICH VIDEOTELEFÓNOV HIKVISION
- Kompletné špecifikácie
SWITCH DS-KAD7060EY-S PRE DVOJKÁBLOVÉ SYSTÉMY DOMÁCICH VIDEOTELEFÓNOV HIKVISIONSkladom199,07 EUR161,85 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Dvojkanálový rozvádzač pre dvojkabelovú inštaláciu s ôsmimi dvojkabelovými rozhraniami (konfigurácia IN/OUT pre kaskádovanie a CH1-CH6 pre komunikáciu medzi budovami), ktorý podporuje kaskádovanie tejto série zariadení. Montáž na lištu DIN, napájanie 48 V DC, spotreba energie <10 W, osem signálnych indikátorov.;
| Počet portov: | 6 x HIKVISION 2-wire 2 x HIKVISION 2-wire - Uplink |
| Kompatibilita: | HIKVISION 2-wire - rad EY |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 48 V DC |
| Spotreba energie: | < 10 W |
| Kryt: | Plastová |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.33 kg |
| Rozmery: | 144 x 93 x 66 mm |
| SAP Code: | 305304205 |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




