- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Hikvision
- 2káblové domáce videotelefóny
- II. generácia
- SWITCH DS-KAD706Y PRE DVOJKÁBLOVÉ SYSTÉMY DOMÁCICH VIDEOTELEFÓNOV HIKVISION
SWITCH DS-KAD706Y PRE DVOJKÁBLOVÉ SYSTÉMY DOMÁCICH VIDEOTELEFÓNOV HIKVISION
- Kompletné špecifikácie
SWITCH DS-KAD706Y PRE DVOJKÁBLOVÉ SYSTÉMY DOMÁCICH VIDEOTELEFÓNOV HIKVISIONSkladom273,96 EUR222,73 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zariadenie je vybavené 6 zbernicami s 2 káblami na pripojenie monitorov a externých panelov (napájanie a prenos signálu) a 1 zásuvkou Ethernet na pripojenie siete LAN; Navyše je jeden z portov prispôsobený na napájanie rozsiahlej vchodovej stanice s maximálnym príkonom 16W;
| Počet portov: | 6 x HIKVISION 2-wire ( 1 x max. 16 W ) , 2 x HIKVISION 2-wire - Uplink 1 x RJ-45 |
| Kompatibilita: | 2 káblová inštalácia domáceho videotelefónu Hikvision |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 24 V DC |
| Spotreba energie: | < 6 W - CH1 ... CH5 < 16 W - CH6 |
| Kryt: | Plastová |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.27 kg |
| Rozmery: | 144 x 90 x 66 mm |
| SAP Code: | 305303644 |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




