- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Dahua
- Hybridné domáce videotelefóny
- SWITCH VTNC2113C DAHUA 2-wire
SWITCH VTNC2113C DAHUA 2-wire
- Kompletné špecifikácie
SWITCH VTNC2113C DAHUA 2-wireSkladom357,70 EUR290,81 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet portov: 4 x DAHUA 2-wire - zapojenie monitorov, 2 x DAHUA 2-wire - zapojenie panelu 1 x RJ-45 ;
| Počet portov: | 4 x DAHUA 2-wire - zapojenie monitorov , 2 x DAHUA 2-wire - zapojenie panelu 1 x RJ-45 |
| Kompatibilita: | 2 káblová inštalácia domáceho videotelefónu DAHUA |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | 48 ... 53 V / 4 A DC |
| Spotreba energie: | ≤ 100 W (pri plnom zaťažení) |
| Kryt: | Plastová |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.39 kg |
| Rozmery: | 191 x 117 x 38 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




