- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Tlačidlá otvorenia dverí
- TLAČIDLO NÚDZOVÉHO OTVORENIA DVERÍ DS-K7PEB(GREEN)
TLAČIDLO NÚDZOVÉHO OTVORENIA DVERÍ DS-K7PEB(GREEN)
- Kompletné špecifikácie
TLAČIDLO NÚDZOVÉHO OTVORENIA DVERÍ DS-K7PEB(GREEN)Skladom52,33 EUR42,54 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ kontaktu: 2 x NO/NC ; Maximálne zaťaženie relé: 3 A / 36 V DC ; Materiál prevedenia: Plast ; Farba: Zelený ;
| Typ kontaktu: | 2 x NO/NC |
| Maximálne zaťaženie relé: | 3 A / 36 V DC |
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Rozmery sklenenej tabuľky: | 77 x 39 mm |
| Index of Protection: | ![]() |
| Farba: | Zelený |
| Prevádzková teplota: | 10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 0 % ... 95 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.126 kg |
| Rozmery: | 87 x 87 x 51 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302901663 |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





