- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Tlačidlá otvorenia dverí
- TLAČIDLO NÚDZOVÉHO OTVORENIA DVERÍ FP3/GR/DP CQR
TLAČIDLO NÚDZOVÉHO OTVORENIA DVERÍ FP3/GR/DP CQR
- Kompletné špecifikácie
TLAČIDLO NÚDZOVÉHO OTVORENIA DVERÍ FP3/GR/DP CQRSkladom29,52 EUR24,00 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ kontaktu: 2 x NO/NC ; Maximálne zaťaženie relé: 12 A / 250 V AC ; Materiál prevedenia: ABS ; Farba: Zelený ;
| Typ kontaktu: | 2 x NO/NC |
| Maximálne zaťaženie relé: | 12 A / 250 V AC |
| Materiál prevedenia: | ABS |
| Index of Protection: | IP44 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Farba: | Zelený |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| Rozmery: | 85 x 85 x 56 mm |
| Výrobca / Značka: | CQR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




