- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Tlačidlá otvorenia dverí
- TLAČIDLO OTVORENIA DVERÍ ATLO-PB-1
TLAČIDLO OTVORENIA DVERÍ ATLO-PB-1
- Kompletné špecifikácie
TLAČIDLO OTVORENIA DVERÍ ATLO-PB-1Nie je skladom13,14 EUR10,69 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ kontaktu: NO, monostabilný ; Vybrané vlastnosti: Podsvietenie v modrej farbe ; Materiál prevedenia: Hliník ; Farba: Strieborný ;
| Typ kontaktu: | NO, monostabilný |
| Vybrané vlastnosti: | Podsvietenie v modrej farbe |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Materiál prevedenia: | Hliník |
| Farba: | Strieborný |
| Hmotnosť: | 0.118 kg |
| Rozmery: | 82 x 33 x 24 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




