- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Tlačidlá otvorenia dverí
- TLAČIDLO OTVORENIA DVERÍ ATLO-PB-2
TLAČIDLO OTVORENIA DVERÍ ATLO-PB-2
- Kompletné špecifikácie
TLAČIDLO OTVORENIA DVERÍ ATLO-PB-2Skladom7,58 EUR6,16 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Maximálne zaťaženie relé: 3 A / 36 V DC ; Materiál prevedenia: Nerezová oceľ ; Farba: Strieborný ;
| Typ kontaktu: | NO, monostabilný |
| Maximálne zaťaženie relé: | 3 A / 36 V DC |
| Materiál prevedenia: | Nerezová oceľ |
| Farba: | Strieborný |
| Index of Protection: | IP44 |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| Rozmery: | 82 x 32 x 25 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




