- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Tlačidlá otvorenia dverí
- TLAČIDLO OTVORENIA DVERÍ ATLO-PB-3
TLAČIDLO OTVORENIA DVERÍ ATLO-PB-3
- Kompletné špecifikácie
TLAČIDLO OTVORENIA DVERÍ ATLO-PB-3Skladom15,68 EUR12,75 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ kontaktu: NO, monostabilný ; Vybrané vlastnosti: Podsvietenie ; Materiál prevedenia: Hliník ; Farba: Strieborný ;
| Typ kontaktu: | NO, monostabilný |
| Vybrané vlastnosti: | Podsvietenie, Farba podsvietenia - modrý |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Materiál prevedenia: | Hliník |
| Farba: | Strieborný |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| Rozmery: | 53 x 53 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




