- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Tlačidlá otvorenia dverí
- TLAČIDLO OTVORENIA DVERÍ ATLO-PB-5-V2
TLAČIDLO OTVORENIA DVERÍ ATLO-PB-5-V2
- Kompletné špecifikácie
TLAČIDLO OTVORENIA DVERÍ ATLO-PB-5-V2Skladom6,07 EUR4,94 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ kontaktu: NO, NC, monostabilný ; Maximálne zaťaženie relé: 10 A / 250 V AC ; Materiál prevedenia: Plast ; Farba: Biela ;
| Typ kontaktu: | NO, NC, monostabilný |
| Maximálne zaťaženie relé: | 10 A / 250 V AC |
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Rozmery: | 69 x 68 x 33 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




