- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Tlačidlá otvorenia dverí
- TLAČIDLO OTVORENIA DVERÍ ATLO-PB-7
TLAČIDLO OTVORENIA DVERÍ ATLO-PB-7
- Kompletné špecifikácie
TLAČIDLO OTVORENIA DVERÍ ATLO-PB-7Skladom21,23 EUR17,26 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Maximálne zaťaženie relé: 3 A / 24 V AC/DC ; Materiál prevedenia: Nerezová oceľ + Chrómovaný odliatok ; Farba: Strieborný ;
| Typ kontaktu: | NO, monostabilný |
| Maximálne zaťaženie relé: | 3 A / 24 V AC/DC |
| Materiál prevedenia: | Nerezová oceľ + Chrómovaný odliatok |
| Index of Protection: | IP40 |
| Farba: | Strieborný |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| Rozmery: | 86 x 86 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




