- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Tlačidlá otvorenia dverí
- TLAČIDLO OTVORENIA DVERÍ ATLO-PB-9
TLAČIDLO OTVORENIA DVERÍ ATLO-PB-9
- Kompletné špecifikácie
TLAČIDLO OTVORENIA DVERÍ ATLO-PB-9Nie je skladom5,46 EUR4,44 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Maximálne zaťaženie relé: 1 A / 36 V DC ; Vybrané vlastnosti: Podsvietenie v modrej farbe ; Materiál prevedenia: Tvrdené sklo + Nerezová oceľ ; Farba: Čierny ;
| Typ kontaktu: | NO / NC, monostabilný |
| Maximálne zaťaženie relé: | 1 A / 36 V DC |
| Vybrané vlastnosti: | Podsvietenie v modrej farbe |
| Napájanie: | 12 V DC ... 24 V DC |
| Materiál prevedenia: | Tvrdené sklo + Nerezová oceľ |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Rozmery: | 85 x 50 x 25 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




