- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Tlačidlá otvorenia dverí
- TLAČIDLO OTVORENIA DVERÍ ATLO-PP-3
TLAČIDLO OTVORENIA DVERÍ ATLO-PP-3
- Kompletné špecifikácie
TLAČIDLO OTVORENIA DVERÍ ATLO-PP-3Skladom2,42 EUR1,97 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ kontaktu: NO, NC, monostabilný ; Maximálne zaťaženie relé: 3 A / 36 V AC/DC ; Materiál prevedenia: Plast ; Farba: Biela ;
| Typ kontaktu: | NO, NC, monostabilný |
| Maximálne zaťaženie relé: | 3 A / 36 V AC/DC |
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP40 |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Rozmery: | 86 x 86 x 33 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





