- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Tlačidlá otvorenia dverí
- TLAČIDLO OTVORENIA DVERÍ ATLO-PP-4
TLAČIDLO OTVORENIA DVERÍ ATLO-PP-4
- Kompletné špecifikácie
TLAČIDLO OTVORENIA DVERÍ ATLO-PP-4Skladom1,37 EUR1,11 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ kontaktu: NO, monostabilný ; Materiál prevedenia: Plast ; Farba: Biela ; Napájanie: 12 V DC ;
| Typ kontaktu: | NO, monostabilný |
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.036 kg |
| Rozmery: | 90 x 40 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




