- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Tlačidlá otvorenia dverí
- TLAČIDLO OTVORENIA DVERÍ PW-86E
TLAČIDLO OTVORENIA DVERÍ PW-86E
- Kompletné špecifikácie
TLAČIDLO OTVORENIA DVERÍ PW-86ESkladom38,74 EUR31,50 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Maximálne zaťaženie relé: 3 A / 36 V DC ; Materiál prevedenia: Kov + Plast ; Farba: Zelený ;
| Typ kontaktu: | NO/NC, monostabilný |
| Maximálne zaťaženie relé: | 3 A / 36 V DC |
| Materiál prevedenia: | Kov + Plast |
| Index of Protection: | IP65 |
| Farba: | Zelený |
| Hmotnosť: | 0.25 kg |
| Rozmery: | 89 x 89 x 40 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




