- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Tlačidlá otvorenia dverí
- TLAČIDLO OTVORENIA DVERÍ YPW8 YOTOGI
TLAČIDLO OTVORENIA DVERÍ YPW8 YOTOGI
- Kompletné špecifikácie
TLAČIDLO OTVORENIA DVERÍ YPW8 YOTOGISkladom10,53 EUR8,56 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ kontaktu: NO, NC, monostabilný ; Maximálne zaťaženie relé: 20 A / 250 V AC ; Materiál prevedenia: Plast ; Farba: Šedý ; Index of Protection: IP55 ; Výrobca / Značka: YOTOGI ;
| Typ kontaktu: | NO, NC, monostabilný |
| Maximálne zaťaženie relé: | 20 A / 250 V AC |
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Farba: | Šedý |
| Index of Protection: | IP55 |
| Hmotnosť: | 0.125 kg |
| Rozmery: | 86 x 70 x 65 mm |
| Výrobca / Značka: | YOTOGI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




