- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Drôtové a bezdrôtové dverné zvončeky
- TLAČIDLO ZVONKU DVERÍ OR-DP-PD-1/B ČIERNY ORNO
TLAČIDLO ZVONKU DVERÍ OR-DP-PD-1/B ČIERNY ORNO
- Kompletné špecifikácie
TLAČIDLO ZVONKU DVERÍ OR-DP-PD-1/B ČIERNY ORNOSkladom4,28 EUR3,48 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Napájanie: max. 230 V AC / 1 A ; Podsvietenie; Popisná tabuľa; Spôsob montáže: Montáž na omietku ; Index of Protection: IP44 ; Kryt: Plast ; Farba: Čierny ;
| Napájanie: | max. 230 V AC / 1 A |
| Podsvietenie: | ![]() |
| Popisná tabuľa: | ![]() |
| Spôsob montáže: | Montáž na omietku |
| Index of Protection: | IP44 |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.030 kg |
| Rozmery: | 81 x 33 x 18 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






