- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná televízia
- Rozbočovače
- Špecializované rozdeľovače a odbočnice (RTV / SAT)
- TV/SAT ROZBOČKA SD-504
TV/SAT ROZBOČKA SD-504
- Kompletné špecifikácie
TV/SAT ROZBOČKA SD-504Skladom49,45 EUR40,21 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 950 ... 2400 MHz - SAT, 5 ... 862 MHz - TV ; Izolácia medzi výstupmi: > 30 dB ; Jednosmerné prechody: max. 2 A ;
| Rozsah frekvencie: | 950 ... 2400 MHz - SAT, 5 ... 862 MHz - TV |
| Tlmenie pripojenia: | 4 dB - SAT, 4 dB - TV |
| Izolácia medzi výstupmi: | > 30 dB |
| Jednosmerné prechody: | max. 2 A |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.39 kg |
| Rozmery: | 126 x 135 x 30 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




