- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná televízia
- Rozbočovače
- Špecializované rozdeľovače a odbočnice (RTV / SAT)
- TV/SAT ROZBOČKA SDQ-508 TERRA
TV/SAT ROZBOČKA SDQ-508 TERRA
- Kompletné špecifikácie
TV/SAT ROZBOČKA SDQ-508 TERRASkladom100,91 EUR82,04 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet vstupov: 5 ks. ; Počet výstupov: 20 ks. ; Rozsah frekvencie: 950 ... 2400 MHz - SAT, 5 ... 862 MHz - RTV ; Izolácia medzi výstupmi: > 30 dB ; Jednosmerné prechody: max. 2 A ;
| Počet vstupov: | 5 ks. |
| Počet výstupov: | 20 ks. |
| Rozsah frekvencie: | |
| Tlmenie pripojenia: | |
| Izolácia medzi výstupmi: | > 30 dB |
| Jednosmerné prechody: | max. 2 A |
| Vybrané vlastnosti: | Liaty kovový korpus zaisťuje efektívne tienenie a vysokú mechanickú odolnosť |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.77 kg |
| Rozmery: | 267 x 135 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | TERRA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




