- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Riadenie prístupu
- Automatika vrát
- Faac
- Príslušenstvo k automatike
- TWO-PIECE TRACK WITH A BELT FOR GARAGE OPERATORS FAAC-390226 3000 mm
TWO-PIECE TRACK WITH A BELT FOR GARAGE OPERATORS FAAC-390226 3000 mm
- Kompletné špecifikácie
TWO-PIECE TRACK WITH A BELT FOR GARAGE OPERATORS FAAC-390226 3000 mmSkladom162,10 EUR131,79 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: FAAC D600, FAAC D700HS, FAAC D1000, Genius ZODIAC 60 ; Track length: 3000 mm ; Carriage max travel: 2620 mm ;
| Použitie: | FAAC D600, FAAC D700HS, FAAC D1000, Genius ZODIAC 60 |
| Track length: | 3000 mm |
| Carriage max travel: | 2620 mm |
| Door max dimensions (W x H): | |
| Materiál prevedenia: | Kov |
| Hmotnosť: | 8.28 kg |
| Rozmery: | 3200 x 80 x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | FAAC |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





