- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Vidos
- Príslušenstvo
- UNIVERSAL CONTROL MODULE 24V B5 VIDOS
UNIVERSAL CONTROL MODULE 24V B5 VIDOS
- Kompletné špecifikácie
UNIVERSAL CONTROL MODULE 24V B5 VIDOSSkladom34,76 EUR28,26 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet výstupov relé: 1 ; Napájanie: 24 V DC ; Maximálne zaťaženie relé: 2 A / 24 V DC ; Výstup: 1 x NO/NC ;
| Počet výstupov relé: | 1 |
| Napájanie: | 24 V DC |
| Maximálne zaťaženie relé: | 2 A / 24 V DC |
| Výstup: | 1 x NO/NC |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.13 kg |
| Rozmery: | 89 x 71 x 45 mm |
| Výrobca / Značka: | VIDOS |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




