- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Pozemná televízia
- Zosilňovače
- Distribučné zosilňovače
- VIACPÁSMOVÝ ZOSILŇOVAČ HS-004L
VIACPÁSMOVÝ ZOSILŇOVAČ HS-004L
- Kompletné špecifikácie
VIACPÁSMOVÝ ZOSILŇOVAČ HS-004LSkladom96,11 EUR78,14 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 88 MHz ... 230 MHz - VHF, 470 MHz ... 790 MHz - UHF ; Maximálna výstupná úroveň IMD3=60 dB DIN45004B: 121 dBµV ;
| Rozsah frekvencie: | 88 MHz ... 230 MHz - VHF , 470 MHz ... 790 MHz - UHF |
| Zosilenie : | 36 dB ... 39 dB @ VHF 39 dB ... 44 dB @ UHF |
| Počet vstupov/výstupov: | 1 / 1 + 2 (2 x test: -30dB, -20dB) |
| Nastavenie zosilenia: | 0 dB ... 20 dB @ VHF , 0 dB ... 14 dB @ UHF |
| Regulácia sklonu charakteristiky: | 14 dB @ VHF , 10 dB @ UHF |
| Maximálna výstupná úroveň IMD3=60 dB DIN45004B: | 121 dBµV |
| Pomer S/N: | < 6 dB |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Spotreba energie: | 5 W |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.68 kg |
| Rozmery: | 179 x 135 x 52 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





