- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Domáce telefóny a domáce videotelefóny
- Hikvision
- 2káblové domáce videotelefóny
- II. generácia
- VNÚTORNÝ PANEL DS-KH7300EY-WTE2/WHITE Hikvision
VNÚTORNÝ PANEL DS-KH7300EY-WTE2/WHITE Hikvision
- Kompletné špecifikácie
VNÚTORNÝ PANEL DS-KH7300EY-WTE2/WHITE HikvisionNie je skladom340,95 EUR277,20 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kompatibilita: Modulové video domáce telefóny Hikvision 2-wire ; Tienenie: 7 " - kapacitná dotyková obrazovka ; Rozlíšenie: 1024 x 600 ; Zabudovaná pamäť: 128 MB (zabudovaná) ; Hlavné vlastnosti: Modu Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n, Obojsmerná komunikácia, Automatické fotografovanie a ukladanie fotografií v prípade neodpovedania na tlačidlo zvončeka, ; Vstupy alarmu: 1 ; Napájanie: 48 V DC - HIKVISION 2-wire ;
| Kompatibilita: | Modulové video domáce telefóny Hikvision 2-wire |
| Tienenie: | 7 " - kapacitná dotyková obrazovka |
| Rozlíšenie: | 1024 x 600 |
| Zabudovaná pamäť: | 128 MB (zabudovaná) |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Riadenie: | Dotykové ovládacie tlačidlá + kapacitná dotyková obrazovka |
| Východiskové heslo správcu: | ![]() Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Východiskové heslo chrániace zóny: | ![]() |
| Vstupy alarmu: | 1 |
| Výstupy alarmu: | ![]() |
| Napájanie: | 48 V DC - HIKVISION 2-wire |
| Spotreba energie: | ≤ 5 W |
| Farba: | Biela + Strieborný |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.35 kg |
| Rozmery: | 190 x 138 x 20 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, bulharsky, chorvátština, čeština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, rumunština, srbština, maďarčina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 305304860 |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





